Ανακοινώνεται
ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 19 Δεκεμβρίου έως 25 Δεκεμβρίου) τα
δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ:
·
Δευτέρα (19-12-2016) και ώρες από 18.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μαυραναίοι - Αναβρυτά - Πολυνέρι - Αλατόπετρα - Πρόσβορο - Αετιά -
Φιλιππαίοι - Μεσολούρι - Δοτσικό - Σαμαρίνα - Σμίξη - Πανόραμα - Λάβδα.
·
Τρίτη (20-12-2016) και ώρες από 18.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Άγιοι Θεόδωροι -
Ανθρακιά – Καρπερό – Δήμητρα –
Παλιουριά – Παναγιά - Νεοχώρι.
·
Τετάρτη (21-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μαυραναίοι - Ζιάκας -
Αβδέλλα - Περιβόλι - Σπήλαιο - Τρίκωμο - Κοσμάτι - Μοναχίτι - Μικρολίβαδο.
·
Πέμπτη (22-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Έλατος - Καληράχη - Μέγαρο - Κυπαρίσσι - Καλλονή - Τρίκορφο -
Άγιος Κοσμάς - Λείψι - Εκκλησιές - Ροδιά - Σύδενδρο - Οροπέδιο.
·
Παρασκευή (23-12-2016) : και ώρες από 19.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Πόρος - Κνίδη - Έξαρχος - Ποντινή - Παλαιοχώρι - Σαρακίνα -
Δίπορο - Ιτέα.
·
Σάββατο (24-12-2016) και ώρες
από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙO: Μεγ. Σειρήνι - Αμυγδαλιάς - Ελεύθερο - Άγιος
Γεώργιος - Κιβωτός - Μηλιά - Βατόλακκος - Ταξιάρχης - Κοκκινιά.
ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:
·
Δευτέρα (19-12-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή-Σταυροπόταμος-Μελισσότοπος
Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-Αμπελόκηποι-
Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.
·
Τρίτη (20-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία
Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω
Πτεριά-Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.
·
Τετάρτη (21-12-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Μανιάκοι- Κρανοχώρι-Άνω και
Κάτω Πτελέα- Αγία Αννα-Νεστόριο-Κοτύλη-Κυψέλη-
Επταχώρι-Χρυσή-Πευκόφυτο-Πεύκο-Καστοριά .
·
Πέμπτη (22-12-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω
και ΚάτωΠτεριά-Κομνηνάδες-
Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο-
Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.
·
Παρασκευή (23-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Λεύκη-Κορομηλιά-Ν.Οικισμός
Κορεστίων-Κρανιώνας-Μαυρόκαμπος-Χαλάρα-Μακροχώρι-Μελάς-Άνω
Μελάς-ΑγιοςΑντώνιος-Βυσσινιά-Οξυά-Πολυκέρασος-Τοιχιό-Σιδηροχώρι-Κεφαλάρι-Απόσκεπος-Καστοριά
·
Σάββατο (24-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα
Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω
Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο-Σκαλοχώρι-Βέλος-Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-Λάγουρα-Καστοριά
.
ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
·
Δευτέρα (19-12-2016) και ώρες από 17.00 έως 23.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αλιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο-
Βελανιδιά- Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσολλόγι-Χορηγός-
Λευκοθέα-Λευκαδιό-Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο-Λούβρη-Κριμήνι-
Ροδοχώρι-Ανθοχώρι-Φυτόκιο-Λουκόμι-Πυλωρί-Αξιόκαστρο- Κλήμα-Τραπεζίτσα-Πανάρετη –Πολύλλακος.
·
Τρίτη (20-12-2016) και ώρες από 18.00 έως 02.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: : Ομαλή- Αγίασμα-
Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- -
Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι-
Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός -Πεντάλοφος
Δίλοφος-Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή.
·
Τετάρτη (21-12-2016) και ώρες από 16.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι-
Κοκκιναράς-Σκήτη- Ξηρολίμνη Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο-
Μεσοπόταμος-Γαλατινή-Καλονέρι-Εράτυρα-Πελεκάνος- Δρυόβουνο- Βλάστη- Νάμματα
-Ανναράχη-Μηλοχώρι-Φούφας-N. Νικόπολη –Σιδερά –Λιβερά
-Κτενάς.
·
Πέμπτη (22-12-2016) και ώρες από 10.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δροσερό-Γαλάτεια-Ολυμπιάδα-Περδίκκας-Πεντάβρυσος-Ανατολικό-Κομνηνά-Μαυροδένδρι-
Ποντοκώμη - Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά-
Ερμακιά-Πτελεώνας -Ακρινή –Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια)–Άγιος Δημήτριος
-Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος-Άγιος Χαράλαμπος-
Βοσκοχώρι-Αυγή- Καπνοχώρι- Ανατολικό-Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος
Πηγή-Αγία Παρασκευή.
·
Παρασκευή (23-12-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο-
Τρανόβαλτο- Λαζαράδες - Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο-
Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή.
·
Σάββατο (24-12-2016) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νέο Κλείτος-Πρωτοχώρι- Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή
Ροδιανή-Κερασιά- Κτένι-Αιανή-Χρώμιο-Καισαρειά-Κήπος-Κάτω Κώμη- Μηλιά-Άνω Κώμη-
Σπάρτο -Κοντοβούνι-Σταυρωτή - Πύργος-Ανατολή-Αμυγδαλιά-Βαθύλακκος-Νεραΐδα-Αύρα-
Ίμερα-Πολύφυτος -Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια-Ροδίτης- Λεύκαρα-
Οινόη-Πτελέα.
ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
· Δευτέρα (19-12-2016) και
ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πρώτη- Κλαδοράχη- Άνω Κλεινές- Ακρίτας- Παρόρι- Εθνικό-Κρατερό-Αγ. Παρασκευή-Νίκη-Πολυπλάτανος-
Κάτω Κλεινές-Άνω/Κάτω Καλλινίκη-Μαρίνα- Μεσοχώρι-Μεσόκαμπος
· Τρίτη (20-12-2016) και
ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός-Αχλάδα-Μελίτη-Νεοχωράκι-Λόφοι-Κέλλη
-Αγ. Βαρθολομαίος
· Τετάρτη (21-12-2016) και
ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Φλάμπουρο-Λεπτοκαρύα-Κολχική-Υδρούσα-Άνω
Υδρούσα-Δροσοπηγή-Τροπαιούχος-Ατραπός-Τριανταφυλλιά-Πολυπόταμος
· Πέμπτη (22-12-2016) και
ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Κλειδί-Φαράγγι-Μανιάκι-Αντίγονο-Πελαργός-Φιλώτας-Λεβαία-Βεγόρα-Αγ. Παντελεήμονας-Πέτρες
· Παρασκευή (23-12-2016) και ώρες από 08.00 έως
15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Βαρικό-Λέχοβο-Ασπρόγεια-
Σκλήθρο-Νυμφαίο-Αγραπιδιές- Αετός-Βαλτόνερα- Λιμνοχώρι-Ανάργυροι.
·
Σάββατο (24-12-2016) και
ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :Βροντερό-Πύλη-Ψαράδες-Πλατύ-Καλλιθέα-Λευκώνας-Καρυές-Μικρολίμνη-Πράσινο-Ανταρτικό-Πισοδέρι.
0 Σχόλια
Δεν δημοσιεύονται σχόλια υβριστικού χαρακτήρα , που προσβάλουν σε προσωπικό επίπεδο και τα σχόλια που είναι γραμμένα σε Λατινικά .
Την αποκλειστική ευθύνη για τα σχόλια την έχουν οι σχολιαστές .