Η Θύελλα νίκησε τον ΠΑΣ Φλώρινα με 4-1 σε φιλικό παιχνίδι (video)

Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε σήμερα στο γήπεδο του Φιλώτα, η τοπική Θύελλα νίκησε τον ΠΑΣ Φλώρινα με 4-1
.Ήταν ένα παιχνίδι που οι προπονητές είχαν την ευκαιρία να χρησιμοποιήσουν όλους τους παίκτες και να βγάλουν χρήσιμα συμπεράσματα.Το σκόρ άνοιξε η Θύελλα με σκόρερ τον Χαίτίδη.Η ισοφάριση ήρθε με αυτογκόλ του
Μιχαηλίδη.Η συνέχεια ανήκει στη Θύελλα και στον Ζηνόβιο,που με δύο προσωπικά του γκολ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-1. Ο κύκλος των γκολ έκλεισε με τον Μαρκόπουλο. Πας Φλώρινας: Ναλπαντίδης(50 Κούσης),Καρακόλης(45 Γιαργουλίδης), Γεωργόπουλος( 78 Σελεμίδης) , κλάψης( 45 Τάτες), Γιαγκουλίδης( 60
Αποστολίδης), Πέτρου(45 Τασόπουλος), Γκατζόπουλος(60 Γκούλο, Κατής(55 Παρισης), Γυφτόπουλος( 66 Αντωνιάδης), Λεζάκης( 56 Κυγκόπουλος), Μήνος(45 Ράμα. Θύελλα Φιλώτα: Α ημίχρονο: Κοντογουλίδης, Σιδηρόπουλος, Κιοσκερίδης, Μπάμπαρης, Στασινόπουλος,
Ανδρεάδης, Θεοδουλίδης, Βελίδης, Χαιτίδης, Αποστόλου, Κόλλα, Τσέλλα, Χαραλαμπίδης, Βλαδίκας. Β Ημίχρονο: Μισαηλίδης, Κοντογούλης, Κλάζογλου, Καζαντζίδης, Καραπέτρος, Πασχαλίδης, Έλκας, Ζηνόβιος, Συμεωνίδης, Πεκάκης, Μαρκόπουλος, Στόικος, Γετίμης, Λαμπρίδης, Σβίρος, Αρβανίτης.